Arhiva
Zadnji Komentari

Čišćenje rijeke Žrnovnice

Čišćenje rijeke Žrnovnice

Sam naslov, kao poticaj i osjećaj potrebe da nešto učine za BOLJU ŽRNOVNICU, bio je očito razlog da su vrijedni momci pokrenuli akciju čišćenja priobalja i rijeke Žrnovnice. Neformalna je to skupina građana, koja se inače rado okuplja u hladokrugu lipe u centru mjesta.

Nema tu velike priče:povodom nadolazećeg blagdana Velike Gospe i Dana našeg mjesta inicirali su i organizirali akciju čišćenja mjesta,kako bi i sami doprinijeli ljepšem izgledu.

Dogovorili su se i uzeli marendu i piće za sve, na povjerenje, plaćanje naknadno… Zamolili vatrogasce da ih odvedu do ušća naše rijeke,ovi to rado učinili i akcija čišćenja je započela. Nakon akcije čišćenja, vatrogasci su ih i vratili na početno mjesto okupljanja.

Saznali smo, dogovorili su se nastaviti svoje ekološke akcije i slijedeće dvije… Dojavite im ” neku ružnu sliku mjesta “,dobre su volje oni če vam to počistiti,od vas se očekuje samo da se i vi i vaši susjedi uključite,barem ispred vaših kuća /naselja/.

No Comments

Post A Comment

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Pin It
[ + ]